Capgemini vs Netology

Capgemini
5 - 3
Netology

Mecz pomiędzy Capgemini a Netology śmiało możemy nazwać hitem kolejki. Zespoły po zwycięstwach w pierwszych meczach zajmowały dwa najwyższe miejsca w tabeli Ekstraklasy. Spotkanie zapowiadało się niezwykle ciekawie. Od początku oba zespoły z dużym zaangażowaniem atakowały, a pierwszą bramkę w meczu strzelił Mikołaj Krysiak wyprowadzając gospodarzy na prowadzenie 1:0. Goście szybko wyrównali na 1:1. Zespół Capgemini objął po raz drugi prowadzenie, jednak Netology kolejny raz doprowadziło do remisu. Pierwsza połowa skończyła się wynikiem 2:2. W drugą połowę lepiej weszli gospodarze, którym udało się w 30 minucie strzelić gola. Jednak zaledwie po dwóch minutach znów był remis. Na końcówkę spotkania więcej sił zachowali gospodarze, golami w kolejno 35 i 37 minucie ustalili wynik spotkania na 5:3. Capgemini świetnie rozpoczyna rundę jesienną Ekstraklasy i po dwóch kolejkach jest liderem.